KOMÁROV


Elektronický vraždič problematického hmyzu
  • Kód: 118
  • Prepravná hmotnosť: 1kg
  • 0 Balení na sklade

28.24€
9.60€ s DPH
8.00€ bez DPH

 vypredané       

Tovar bez vnútornej baterky !  Baterka je napajkovaná a je nutné si ju vymeniť vo vlastnej réžii. T.j. tovar je úplne nový a bude funkčný až po Vami pripojení vnútornej NiCd baterky. 
Čudne vyzerajúci raketa je v skutočnosti dômyselná elektronická plácačky, ktorá Vás pohodlne zbaví dotieravých komárov, múch i iného poletavého hmyzu.

Tovar sa predáva ako bazár - výpredaj. Je nutné vymeniť alkalicku nabijateľnú baterku v rukoveti. Ináč je funkčný, nový.  

Výplet je z vodivých drôtov a je realizovaný v troch oddelených vrstvách tak, že je medzi nimi medzera. Každá z vrstiev výpletu je zároveň elektródou a je pripojená ku generátora vysokého napätia (pre človeka je systém samozrejme bezpečný), ktorý je batériami uložený v rukoväti.

 

Potom už len stačí aby sa komár alebo mucha dostala do výpletu a teda medzi dve elektródy. Keďže jej výplet tvoria len tenké vodiče a pomerne hrubé okienka, možno to veľmi ľahko pomôcť pohybom "plácačky". Ako náhle sa hmyz dostane medzi oká, dôjde k vybitie nabitého kondenzátora cez škodcu a tento je okamžite zlikvidovaný; žiadna rozmazaná krv na stene. Ku ľahšej likvidácii komárov je v krčku zabíjača "rakety" umiestnená biela LED. Ak ju zapnete, dôjde k osvietenia výpletu a ľahšiemu zničenie agresora.

Batérie sú nabíjané integrovanou nabíjačkou priamo po pripojení lapača do siete 230V.

Mosquito trapper (zabijak na muchy).

Parametre:

napájanie: z batérií,

nabíjania: 230V/50Hz,

rozmery: 50 x 21 cm (dĺžka x šírka hlavy).

Kód tovaru: -118-zabijac-lietaj-hmyzu


Tento produkt bol pridaný dňa 24. júl 2010.