Výkonový ultrazvukový plašič hlodavcov CZ-765-preladovaný
[765]

54.62€

ospravedlňujem sa vopred za nepríjemnosť, ktorú vždy nerada riešim.
Chcela by som sa opýtať, či vám môžem poslať plašič, ktorý sme u Vás kúpili, nakoľko máme stále starosti s myšami a máme pocit, že čoraz väčšie. Potrebovala by som ho dať skontrolovať, nakoľko, myši si okolo toho pobehujú akoby nič, otrava je zožratá v každej miestnosti, hale, aj padláši, dokonca sa ťahajú do domácnosti.
Priestory máme otvorené, aj uzavreté, máme otravu aj v garáži , aj v kotolni, kde sú často dvere aj otvorené, to znamená, že únik myší od prístroja je 100 %-ný.
Boli by sme radi asi kúpili viac lacnejších prístrojov, nech sú všade rozmiestnené, ak by ste nám vedeli poradiť.
Prosím vás o adresu, kde Vám môžem poslať tento prístroj a o radu k náhradným prístrojom.
Plašič, ktorý máme doma sa pritom zdá funkčný, nakoľko stále pípa a ťuká v ňom.
Vopred ďakujem za ochotu a radu.
---------------------------------------------------------
----------------------------
Máte asi CZ-765-preladovaný. ak počuť pukanie - praskanie v občasných intervaloch tak plašič 100percent funguje. Plašič funguje len v priestoroch ktoré sú otvorené, takže len tam kde sa dostane ultrazvuk z plašiča. Hlodavce sa určite už nezdržujú v priestore kde je plašič, to si vyskúšate aj sami ak by ste ho zapli pri hlodavcovi, tak začne utekať -). Samozrejme ak má kde tak pôjde čo najďalej od plašiča. No nič mu nezabráni zjesť aj otravu, čo je fajn... Plašič umiestnite tam kde ich nechcete mať určite, ak sú to väčšie priestory z jedným plašičom preladovaný si nepomôžete, jednoducho hlodavec toľko prebehne do priestoru kde už má klud. Najlepšie výsledky sa dosiahli ak bol plašič čo najďalej od vchodu, kde prakticky odráža - vyháňa myši späť vonku.
Samozrejme, nie je problém plašič skontrolovať, či vymeniť za iný, či nový. No ak puká tak fakt piezo membrána naráža na vzduch a to počuje človek, tak pracuje OK. Je to plašič skôr do 30/m nie do skladu ako máte Vy.
Dátum pridania: 15.01.2014 napísal Jurij Markos